| ada31 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un tv cu diagonala de 66cm. dar lcd sau led? care este diferenta intre ele? in afara de bani~led-ul e mai scump cu 2-300lei. e chiar asa mare diferenta la imagine intre ele care sa justifice la led 2-300lei in plus? as vrea pareri de modele lcd bune. astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| titi a răspuns:

Diferenta de pret e justificata.Chiar daca la prima vedere nu iti dai seama, e vorba de stralucirea culorilor si de contrast. Daca iti poti permite, ia un LED.In rest, cel mai bun e cel cu garantia pe durata cea mai lunga.Serios.

2 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Da este daca ai bani cumpara LED Samsung cele mai bune, daca nu prea ai bani cumpara lcd
modele de lcd sunt foarte multe ce vrei sa faca si bineinteles cati bani ai

| John1973 a răspuns:

Alege LED http://bit.ly/1w82Cs7