| georggyy a întrebat:

Bunahappy
Vreau sa imi fac un id nou dar nu am nici o idee...
Cu numele meu nu vreau sa fac, nici cu numere...
Poate ceva in englezathinking
Ideiii? Cevaa?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Poti sa pornesti de la un lucru care te-a fascinat intotdeauna. Pornind de la acel lucru iti creezi un nick mai special. Nu incerca sa folosesti boss, cool sau alte chestii de genul. E penibil.

5 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Pai scrie si tu de exemplu: the_best sau cool_girl.
Gaseste si tu combinatii din acestea si vezi daca te lasa.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Cloud_Ryder, Wild_Thing, FamousAnonymous, MoonChaser, Purple_ Moon, Lucky_Jinx, AcidRain, White_Noise, Dancer_in_the-Dark, Lucky Devil, Iris Noir, Two_Steps_From_Hell, Skulls_and_Bones

| Razvan a răspuns:

Cautati pe net numele zodiei tale in diferite calendare zodiacale si o sa iti vine vreo ideehee hee

| ~#YouKnowYouLoveMe#~ a răspuns:

Little devil princesssmug
Sper ca ti'am fost de foloswinking

| Zuu a răspuns:

Am eu cateva idei! Sper sa iti placabig grin
Soulmate, buburuza, pioneza, LadyBug, Tinkerbell, snowbell... daca iti plac si mai vrei zihee hee