| LoveIsForFree a întrebat:

Heii.
Am niste pooze de cand eram micaa.Si vreau sa le pun pe facebook. Dar inca nu stiu cum sa pun numele la album. Dati'mi niste sugestii. Cevaa cu maintiri... Pot sa fie si pe engleza:*.Fundaa.Si celelalte au vot:*.
Scuzatii' categooriebatting eyelashes.

Răspuns Câştigător
| Madda a răspuns:

Happiness(fericire), I was once(am fost candva) Memomories (amintiri), My life(viata mea), I miss (Mi-e dor) I miss you ( Imi lipsesti ), Childhood ( copilarile), Once long ago (Candva demult)

Nu mai imi vin in minte:*

7 răspunsuri:
| Angeline a răspuns:

Memories
Old Memories
Demult
Mai prostutza
Cand eram cuminte

| MyEssence a răspuns:

Momente din trecut...de ex.

| emma6312 a răspuns:

Pai am 2 variante:
1.Asa a fost odata
2.Amintiri(Memories)

| Angry a răspuns:

Pai.zi ceva de genu: ''Piratii din caraibe partea mea'' sau daca e prea lung.''Eu si trecutul'' sau ''Fortza trecutului''

| Evellina_9707 a răspuns:

-Memories

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Little Me
My life :X

| deyutzuyonutz a răspuns:

Trecutul,atat de departe dar atat de aproape. Copilaria, forta trecutului. Inel spre trecut. Viata, o petala gingasha. Copilul din mine.Suflet de copil. Calatorie in trecut. Zborul anilor. Fericirea, stropul copilariei. Sper ca am fost de ajutor.