| Annna12345 a întrebat:

Vreau sa imi instalez Windows 7 si de fiecare data cand ajunge la Expanging Files (97%) merge foarte greu. Cat ar trebui sa astept pana ar trece la Instaling Features sau macar de 97%?

4 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Daca nu vrea sa treaca de 97% dvd-ul este defect sau windows-ul are fisiere corupte, incearca cu altul

| Mihay4 a răspuns:

In mai multe cazuri cand un windows nu trece de instalare inseamna ca nu e setat bios`ul pe Vista, ci pe XP am patit si eu asta tongue

| samur1 a răspuns:

Cauta si instaleaza alt win 7 ( alt CD )

| dpp a răspuns:

? wooo
greu de spus, depinde de calitatea cd-ului si de pc-ul tau...big grin
pune cd-ul la instalat si gaseste altceva de facut
Eu am dat 150 de euro pe un cd original de la windows xp si am stat de la ora 8 seara - pana la 4 dimineata sa se instaleze
, mi-am gasit eu ceva de facut, si a trecut timpul mai usor
incearca si tu sa faci altceva
astept funda, sau macar vot big grin