| Silviu42 a întrebat:

Am o problema daca ma puteti ajuta.Cand intru pe facebook imi zice Please verify your identity si dau continue. Dupa imi arata sa scriu ceva litere, le scriu si apoi trec mai departe. Ajung sa ghicesc niste poze de-ale prietenilor..si dupa imi zice:No verification methods are currently available. Please come back later.Va rog ajutati-ma dau funda big grin

1 răspuns:
| charleslouboutin a răspuns:

Nu iti inteleg intrebarea. Daca ti-ai setat tu chestia aia la securitate normal ca iti apare. Poti sa setezi sa iti trimita sms cu un cod ca sa poti sa iti accesezi contul. Sunt multe optiuni. Dar daca iti salvezi computerul ca "known device" nu o sa iti mai apara.