| wolfhund a întrebat:

Buna vreau sa-mi fac abonament de net si tv la un pret care sa nu depaseasca 80 lei.
Si nu stiu la cine sa fac un abonament.
P.S. Vreau sa am si router inclus in pachet, dau funda pentru cel mai bun raspuns.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rds,Telekom,Orange,Vodafone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te-a sfatui sa faci abonament la Rds net 30 lei si tv 30 lei router poti sa il cumperi

| JustStitch a răspuns:

RDS-RCS, recomand cu incredere

| Bandit288 a răspuns:

Http://akta.ro
Televiziune + Internet + Telefonie = 80 lei
6 luni AKTA Internet
6 luni AKTA Cablu
6 luni AKTA Digital
http://akta.ro
(Si router-ul Wireless nu are cum sa fie inclus in pachet, il cumperi tu)

| GabiDumitrescu a răspuns:

E 60 RON un router decent. Fa abonament la aia pe care ii ai in zona. Trage un net jupin, nu arunca banii pe TV. Pierdere de timp, bani, si spatiu TV-ul.

| darrio2007 a răspuns:

Vezi aici de la UPC.
http://www.upc.ro/......ta-hbo-go/

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Depinde ce ai in zona. RCS-RDS sau UPC, recomand cu caldura pe primul. Routerul poti sa-l cumperi singur.