| Omnitrix a întrebat:

Vreau sa-mi fac un site de vanzari pe net si am nelamuriri cu privire la înfiintarea site-ului si distribuirea produselor. Pasii infiintarii site. ului, daca se poate gratis?

Răspuns Câştigător
| Brotacelul a răspuns:

Un site iti poti face gratuit, insa pentru adaugarea unui magazin online costa... Eu iti recomand www.ucoz.ro - este cel mai avantajos ca si cost (aprox 10$ pe luna).
Informatii cu privire la magazin online gasesti si pe forumul lor - forum.ucoz.ro.
Succes!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Gratis nu se poate, poate doar daca vrei sa faci ceva asa in joaca.

In primul rand ai nevoie de un programator care sa iti puna site ul pe picioare, apoi ai nevoie de un domeniu si un host. Apoi mai ai nevoie si de un specialist cat de cat in SEO sa iti promoveze site ul.

Daca vrei ceva in joaca atunci e alta discutie.