| LarisaNicoleta06 a întrebat:

Vreau să resetez cardul de memorie al telefonului din fabrică. Vreau să anunţ că, cardul este al Mp3-ului care nu mai merge!

Răspuns Câştigător
| Dany127 a răspuns:

Ok

10 răspunsuri:
| Andruta12 a răspuns:

Formateaza cardul de memorie dar ti se sterg toate videoclipurile si pozele dar si muzica ca stii eu am patit-o si nu am avut cum sa le recuperez

| LarisaNicoleta06 explică (pentru Andruta12):

Ştiu dar eu nu le mai vreau asta e faza că dacă bag cardul iar în pc şi după în telefon din nou apar toate.

| Andruta12 a răspuns (pentru LarisaNicoleta06):

Pai in telefon la setari mai memorie externa sau interna exista acolo Formatea za memoria si introduci un cod de securitate de ex 0000 eu pe acesta l-am tastat dar depinde de telefon

| Dany127 a răspuns:

Cum sa il resetezi? Poate vrei sa spui sa il formatezi. Explica mai bine. Si ce nu merge, cardul sau mp3?

| LarisaNicoleta06 explică (pentru Dany127):

Păi îmi dă o eroare când vreau să le şterg din calculator din fisierul cardului şi dacă îl formatez din telefon se formatează dar dacă bag din-nou cardul în usb când îl bag la loc în telefon iar apar toate.

| Dany127 a răspuns (pentru LarisaNicoleta06):

Le selectezi pe toate si incerci cu unlock. Dai click pe le si apoi click dreapta, unlocker si ai o casuta unde alegi delete. Si apoi delete. http://www.softpedia.com/get/System/System-Miscellaneous/Unlocker.shtml
Imi spui si mie daca a functionat. Mai sus ai site-ul de unde il downloadezi.

| LarisaNicoleta06 explică (pentru Dany127):

Ok, mulţumesc sper să meargă şi o să te anunţ dacă merge.

| LarisaNicoleta06 explică (pentru Dany127):

A funcţionat să şterg, dar după 1 min au apărut din-nou. Oricum mulţumesc pentru răspuns. Funda este a ta! Nu cred că am ce să-i fac a încercat şi o colegă să-l facă dar nu a reuşit. Felicitări pentru implicarea ta! ♥

| Dany127 a răspuns (pentru LarisaNicoleta06):

Multumesc. Si nu ai pentru ce. Si multumesc de funda.

| LarisaNicoleta06 explică (pentru Dany127):

:*

| Dany127 a răspuns (pentru LarisaNicoleta06):

Ok