| secrets a întrebat:

Vreau sa salvez si sa-mi pun pe blog o tema care o gasiti aici : http://www.animevisual.com/death-note-wordpress-theme/ dar cand incerc sa dezarhivez folderul in care se afla nu merge ca o tema obisnuita, ce ar trebui sa fac? ...imi cer scuze daca nu prea stiu cum sa ma exprim in limbaj tehnic. Multumesc anticipat pentru ajutor.

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Pai tot folderu acela il pui in FTP. si la urma te duci in controlu sitesului si acolo setezi tema.

| secrets explică (pentru itsoft):

Umm...pot sa intreb cum sa fac asta?

| itsoft a răspuns (pentru secrets):

Daca mai esti pe aici cautama pe itsoft_2011