| fiara14 a întrebat:

Buna vreau sa stiu daca exista vreo stricaciune asa de grava la o tableta incat sa nu poata fi reparata in afara de faptul sa fiie tocata marunt sau sa fie distrusa complet
p.s am o tableta Allview ax2 frenzy
DAU FUNDA

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Bineînțeles că se poate.
Până la urmă, e ca la mașini. Poți să ai daună totală și dacă mașina (tableta) s-ar mai putea (teoretic) repara. Doar că reparația ar costa mult mai mult decât înlocuirea cu una nouă.

| Dennisz a răspuns:

Cu bani, orice este posibil sa repari.
Deci stricaciunile fizice(tocare marunta), o vor distruge, logic.
Dar daca are "stricaciuni" la partea de software, cu siguranta o poti repara.