| fiara14 a întrebat:

Buna am o tableta Allview ax2 frenzy in timp ce era la incarcat ma jucam un joc deer huner 2014 cand la o plansa a inceput imaginea jocului sa joace am dat s-o bag in modul stand by mi s-a stins si nu mi se mai aprinde deloc vreau sa stiu cam ce ar putea avea si daca este posibil sa fie o stricaciune ireparabila?
(DAU FUNDA CELUI MAI BUN SI MAI RAPID RASPUNS!)

3 răspunsuri:
| DimaIsTheBoss a răspuns:

Frate tu nu stii ca folosirea dispozitivului în timpul încărcării poate împiedica o încărcare eficientă şi performanța procesorului poate scădea?
E posibil să ți se fi ars vreo componentă din interiorul tabletei.
Du-te la un service GSM sau dacă ai garanție atunci la magazinul de la care ai cumparat tableta
100% s-a stricat în interior ceva.
Funda?

| fiara14 explică (pentru DimaIsTheBoss):

Dar este ceva ireparabil?

| DimaIsTheBoss a răspuns (pentru fiara14):

Nu. Sau daca s-a ars ceva da. Insa o sa iti schimbe componenta