| FanBulan a întrebat:

Vreau sa imi cumpar tableta Allview Ax2 Frenzy si vreau sa stiu daca imi merge GTA vice city si Gta 3.

Răspuns Câştigător
| DanielDanny a răspuns:

Nu stiu daca merge pe Ax2 dar am testat pe Allview speed city si merge, eu iti zic sa faci o comparatie intre cele doua si sa alegi cu grija, depinde si de ce iti trebuie, Ax2 are si gps si 3g si bluetooth ceea ce speed city nu are, dar speed city are procesorul mai bun si poti rula jocurile mai bine. Am testat si dead trigger si merge perfect. si inca ceva care ti-ar putea schimba parerea este ca tabletele astea sun replici laniste tablete chinezesti de exemplu speed city in varianta chinezeasca se numeste Onda V701.

| FanBulan explică (pentru DanielDanny):

Multumesc pentru raspuns, am ales sa imi iau alldro 3 speed duo HD, pe ea merge ca are procesor de 1.5 Ghz la fel ca speed city.

| DanielDanny a răspuns (pentru FanBulan):

Iti recomand si jocul Dead Trigger din Google Play (android market) e gratis. Merge excelent pe speed city. Si jocul Need for Speed Most Wanted e super l-am vazut pe youtube doar ca nu e gratis din pacate.

3 răspunsuri:
| CoOoLLa a răspuns:

Gandeste-te ca nu o sa iti mearga GEN Versiunea de pe pc...o sa se vada ca draq pe tableta