| uka15 a întrebat:

vreau sa stiu de ce sa infierbanta modemul(am modem tcm420).daca in scot se raceste. vreau sa stiu de ce.Se poate strica sau ce?

Răspuns Câştigător
| ByaNca26 a răspuns:

Se supra incalzeste. nu, nu se poate strica. asa se intampla la orice in special laptopuri. funda?

3 răspunsuri:
| synguratycul95 a răspuns:

Nu se strica. Se incalzeste de la transformatorul intern. Nu iti face griji.

| uka15 explică:

Multumesc pentru raspunsurihappy

| Radience a răspuns:

Pai tu daca tii modemul foarte mult se incalzeste si de asta cand il scoti se raceste...deci ineori trebuie sa ii lasi o pauza.