| Lilutz a întrebat:

Bunakiss vreau sa va intreb ceva:-D eu sunt in reteaua Vodafone si as vrea sa trec la Orange, dar se poate sa trec la Orange cu acelasi nr, adica cu 072 in loc de 074 cum este la Orange? Pentru ca as vrea sa imi pastrez numarul dar sa fiu in reteaua Orange:-P Este posibil asa ceva? Va rog frumos sa imi raspunde-ti, dau funditakiss

Răspuns Câştigător
| Petre a răspuns:

Daca ai numarul 072xxxxxxx nu se schimba la 074xxxxxxx; se schimba numai operatorul.
http://portabilitate.ro

Funda?

4 răspunsuri:
| BlueLine a răspuns:

Din cate stiu eu nu e posibil asa ceva laughing eu sunt pe Orange si nu am auzit nimic de genu tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Pinkyyy;x a răspuns:

Eu nu stiu ce sa spun
Doar ca merge de pe Orange pe Vodafone
merge sa schimbi reteaua si sa ai acelasi numar
trebuie sa te duci la un sediul de al lor si sa te informezi mai bine.

| TOXIC_8784 a răspuns:

Da se poate. du-te la o reprezentanta,, din cate imi aduca aminte nu te costa nimic