| sori1999 a întrebat:

Buna,vreau sa va intreb la xbox 360 gb la ce folosesc ca am vazut care mult mai putini decat la ps3? Si cat costa pe luna la xbox sa joc live? Dau funda, multunesc!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pai poate vrei sa cumperi jocuri online, din magazinul de la xbox. Alea trebuie sa fie instalate undeva... Si retine, memoria interna, adica acei gb cum zici tu, is cu mult mai rapizi decat memoria externa, gen stick.

2 răspunsuri:
| KnZz a răspuns:

90 de lei -3 luni si ps3 are mai multa memorie, jocuri mai multe si net gratis

| sori1999 explică (pentru KnZz):

Si la ce foloseste gb?

| sltlp a răspuns (pentru sori1999):

Pai poate vrei sa cumperi jocuri online, din magazinul de la xbox. Alea trebuie sa fie instalate undeva... Si retine, memoria interna, adica acei gb cum zici tu, is cu mult mai rapizi decat memoria externa, gen stick.