| Catalina1986 a întrebat:

Vreau sa va rugam sa ma ajutati si pe mine in legatura cu calculatorul meu.Il am in lb spaniola, pentru ai schimba limba se poate folosi ceva din instalare sau trebuie instalat windosul din nou? Daca nu trebuie instalat, ce trebuie facut? Si mai nou si unitate mi se inchide iar pe ecran imi apare,, No signal". Ce poate avea? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| LucianGabriel a răspuns:

Se poate fara reinstall de windows, daca vrei pui simplu engleza din control panel...sau exista un program pentru xp care ti-l face si in romana(ca suta la suta ca ai xp, sau nu stiuhee hee )(in windows 7 ai direct de la acualizari sa bagi romana) daca nu stii cum da un mesaj la privat si te ajut.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stiu limba spaniola asa ca o sa-ti spun cum trebuie sa incerci cu comenzile in engleza, va trebui sa te descurci, incearca asa: Start(sau My Computer)/Control Panel/Regional and Language Options/Advanced si de la Select a language... alegi limba dorita, de exemplu English(United States) si dai OK.
Problema cu "No signal" cred ca este de la conectiunea la internet, pesemne ca, in unele perioade, nu-ti merge bine internetul. Succes si numai bine!

| Liviu a răspuns:

Uhm iei un pack in lb romana de pe google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti, merge doar din engleza in alta limba
Sar putea sa se incalzeasca procesoru si isi da shut down.

| Catalina1986 explică:

Va multumesc mult!:*