| Melinda101 a întrebat:

Eram pe internet acum 10 minute si dintr-o data mi sa intunecat ecranul, iar butonul de la unitate nu mai functiona. In rest, luminile mergeau mai putin butonul on/off care lumineaza permanent cand calculatorul este deschis. Nici nu il puteam inchide de la buton, iar cand il pornesc se aprind becurile si se aude ca merge insa butonul nu lumineaza iar pe ecran imi apare 'No signal'. Se poate sa fie problema la placa video sau e ceva mai serios? Dau funda celui mai serios raspuns.

2 răspunsuri:
| Hevnoraak a răspuns:

Ai încercat să-l scoți din priză și să-l lași câteva minute.
Verifică cablurile dacă sunt băgate bine.

| 1DobreMihai1 a răspuns:

Da se poate sa fie de acolo, si chiar daca e imposibil verifica cablurile de conectare/alimentare