| angelwithgreeneyes a întrebat:

vreau va rog raspunsuri folositoare la windows xp edition professional am pus parola din greseala crying problema e ca dupa ce scriu parola nu stiu unde sa apas: la poza nu imi apare nmc la sageata mi se sterge scrisul pe enter mi se sterge crying((((((( si stiu sigur care era parola crying(((((((((((((((((((((((((((((

Răspuns Câştigător
| maryanshmen a răspuns:

Incearca sa scrii parola cu majuscule

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Intră în "Start"după "Control Panel"şi dă la "User acounts"o să vezi imaginea ta şi dai clic pe ea.Sunt nişte opţiuni şi dai clic pe "Remove my password".Va trebui să confirmi scriind parola ta.
În caz că nu înţelegi lasă-mi id-ul tău, voi intra în pc cu ajutorul unui program şi îţi voi rezolva problema.

| adycosty a răspuns:

Incearca sa intrii pe safe mod si sa scoti parola, ar fi cel mai indicat.

| angelwithgreeneyes explică:

Nu pot intra pe calculator

nu stiu

pe apas ca sa intru pe calc dupa ce scriu parola nu merge

| RockOrNothin a răspuns:

Si eu parolasem calculatorul big grin...Dar nu ca tine sad ...Pacat. Macar stie cineva? Roaga-ti daca e parintii (sau daca traiesti singur/a) sa iti duci calculatorul la cineva sau sa te ajute cu el. Poate poti rezolvawinking