| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Zilele aste am cumparat un frigider Lg No frost. Nu face gheata.Dar e foarte zgomotos. Baraie parca e un motor..Si nu se opreste deloc. Se aude ca un aer conditionat. Doar ca mai incet. credeti ca e normal? Ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pune mana si citeste manualul ala si o sa vezi ca e normal! Si o sa descoperi si cine isi da aere pe la tine prin frigider! Grea tehnica asta...

| Peridava a răspuns:

Nu, nu e normal. Se pare ca este defect. Daca l-ai luat dintr-un magazin (nou sau second) poti sa-l returnezi.