| titicristina21 a întrebat:

Nu mi se aude sunetul, il dau la maxim si mi se aude incet si baraie, de ce?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La ce?

| alexandrualind a răspuns:

Apasa click stanga pe la semnul volumului unde se pune mai tare/incet(jos de tot in dreapta)si verifica asta dupa de apesi pe"playback devices". Daca nu mai sti mai departe anunta-ma.

| blAster85 a răspuns:

La ce? telefon pc? masina tv?

| TheFragranceMaster a răspuns:

Prea putine informatii-ce sistem de operare ai? ce varianta de Winows? daca asta ai!
Verifica driver-ul audio, reinstaleaza-l, daca problema persista inlocuieste-l!
Verifica setarile player-ului audio.

| Andrei7600 a răspuns:

Reinstaleaza driver-ul audio, daca problema aceasta o mai ai si dupa ce ai reinstalat driver-ul audio, inlocuieste-l!

| titicristina21 explică (pentru Andrei7600):

Cum il instalez si ce e?