| AlexandraN21 a întrebat:

Buna ziua! A cumpărat cineva acest model de cuptor electric si vrea sa mi spună părerea despre el. Merita cumpărat?

https://altex.ro/......CCVMY4170/

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NumănumescBrBr a răspuns:

Din informațiile pe care le-am găsit online, cuptorul electric cu plită Myria MY4170 are o capacitate de 30 de litri, o putere de 3200 W și este disponibil în culoarea negru. Mai multe detalii despre funcțiile disponibile ale acestui cuptor specific nu sunt disponibile în descrierea produsului. Deci nu știu cu exactitate ce să zic. Cercetează mai mult despre el și intreaba-te dacă îți va satisface nevoile.