| anonim_4396 a întrebat:

Ce plita cu inductie si cuptor electric recomandati?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Zanussi

| sierra1 a răspuns:

Câți bani doriți să cheltuiți?

| Paula2018 a răspuns (pentru sierra1):

Undeva la 3500 as vrea sa ajung cu ambele.

| sierra1 a răspuns (pentru Paula2018):

Stai la "vânătoare", la eMAG au promotii des, ia la pachet (ambele deodată) ceva: whirpool, BEKO, hansa

| sierra1 a răspuns (pentru sierra1):

N-ai de ce, cu plăcere!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite aici două într-una:->
https://m.emag.ro/......D6V9NDBBM/

| AdrianUrsut a răspuns:

Alegerea plitei tine mai mult de design, de aspectul ei. Caci sunt niste produse simple care fac aceeasi treaba. Chiar si ale noastre Arctic sunt bune si moderne.

Referitor la cuptoarele electrice, treaba se complica putin. Sunt multi producatori si totodata sunt multe produse problematice. Printre cele mai bune cuptoare electrice se remarca cele de la Electrolux.

Un articol de interes referitor la cuptoarele electrice gasiti aici: https://www.2pareri.ro/top/cele-mai-bune-cuptoare-electrice/