| radu32 a întrebat:

am castile de pe linkul urmator https://altex.ro/......MRVHG9055/ sunt cu conectare usb, mufa usb e neagra deci banui a fi USB 2.0, au si microfon cu buton on/of, etc. Le pot conecta la pc-ul meu, e un desktop cu doua usb in fata, 2.0 cred si vreo 4 sau 5 in spate acolo sunt mai multe 3.0, albastre, dar si 2.0. Daca le conectez la cele din fata ar functiona, e nevoie de 3.0, se poate defecta ceva la pc sau la casti? Cred ca au ceva electronica si ele inauntru. Nu le-am conectat ca mi-e frica sa nu "prajesc" ceva. Placa video e Realtek, stereo. Daca ma puteti ajuta v-as ramane recunoscator.Multumesc mult! happy Dau funda

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu ai ce praji, ar trebui sa mearga in ambele tipuri de usb fara probleme.

| radu32 explică:

Am uitat de semnul intrebarii ca un "bolovan" ce sunt fiind concentrat pe explicatii! big grin