| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat un telefon Nokia E71 cu display spart. Acum nu stiu daca este replica sau original. M-am uitat pe net si am vazut ca E71 are si infrarosu si pe telefonul meu nu vad nici un port infrarosu. Ar putea fi copie sau sa nu aiba originalul infrarosu? Si inca ceva. Nu are nici mufa de bagat castile.

2 răspunsuri:
| seen a răspuns:

Ai cumparato replica daca admirai mai mult tv ul ai fi vazut ca cu asa ceva ia prins pe romani ca aduceau cu miile la constanta

Ps next time cumapara ceva doar functional nu imi pari a fi bisnitar si nici expert phone sa poti monta sau demonta singur un telefon fara sa zgarii o folie

| Ciufulici a răspuns:

straight face de ce ai cumparat un telefon cu displayu` spart straight face