| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat un telefon Nokia E71 cu display spart. Acum nu stiu daca este replica sau original. M-am uitat pe net si am vazut ca E71 are si infrarosu si pe telefonul meu nu vad nici un port infrarosu. Inca ceva, nu are mufa pentru casca deasupra la cele 3 butoane de pe o parte. Ar putea fi copie sau sa nu aiba originalul infrarosu?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi aici daca telefonul tau este original ->>> Introdu codul IMEI aici
http://www.numberingplans.com/? page=analysis&sub=imeinr
Bafta!