| viopop54 a întrebat:

Am incorporata o camera web la laptop dar de cand am instalat un windows7, camera nu mai functioneaza. Va rog, cum pot s-o repun in functie? Multumesc si numai bine tuturor.

Răspuns Câştigător
| danyel_1802 a răspuns:

Sau probabil ca driver-ul pe care il folosesti tu nu este compatibil cu windows7, incearca sa cauti pe net driver-e dupa modelul si marca web-ului pentru windows7 si sa le instalezi.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca asa: Start/Control Panel/Scanners and Cameras si trebuie sa-ti apara USB Devices ori iconul camerei. Dai clic si intra o fereastra de instalare Scanner and Camera Wizard, unde urmezi pasii ceruti. Succes si numai bine!

| zxcxzxc a răspuns:

Cauta driver-ul compatibil cu windows7, daca nu il gasesti bagi xp si gata!