| WeAreSmart a întrebat:

Nu functioneaza camera video incorporata in laptop (Aspire One 722), toti driverii sunt instalati si la zi.

4 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

E posibil sa fie o combinatie de taste, gen FN + F7 (uita-te pe tastatura) care opreste/porneste camera web.

| ion1731 a răspuns:

Lasa tu softurile gen driver boost etc. descarca driverul pentru camera de pe site-ul oficial pentru marca ta de laptop.

| WeAreSmart explică (pentru ion1731):

Eu asta si am facut, tot nu merge

| ion1731 a răspuns (pentru WeAreSmart):

Ce sistem de operare ai? ai instalat anume versiunea de driver pentru windows-ul tau? nu ai gresit arhitectura x86/x64?