| floriviseansidaniela05 a întrebat:

Am o imprimanta Samsung Xpress M2026. Cartusul ei s-a terminat insa l-am incarcat la o firma specializata. Imprimanta insa nu recunoaste faptul ca tonerul este plin si trebuie sa printez ceva URGENT! AM NEVOIE DE AJUTOOR! VA ROOG!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te duci cu ea inapoi, nu umbla tu ca o sa zica ca ai stricat o, dar asa te duci si faci reclamatie la ei, mergi cu imprimanta, si le spui ca nu functionează, desii ei ti au încarcat cartusele, ar trebui sa cumperi cartușe originale, nu sa le tot reîncarci pe astea vechi, ca din cauza asta nu recunoaste, dar mergi cu imprimanta la ei si roaga i sa o repare.