| fabiboy a întrebat:

Am o intrebare despre xbox360!
Deci: am cumparat 2 din piata la un pret f mic unul din ele avea un dvd facut in casa si mergea (deci era modat) dar ala tot facea figuri (xbox-u) si pana la urma s-a stricat. Celalalt xbox la inceput nu a mers deloc dar acum si-a revenit si merge foarte bine citeste si tot ce trebuie dar nu merge jocul ala adica nu e modat vreau sa stiu oare daca pun DVD-ul ala de la celalalt e posibil sa mearga jocuri facut? Modelul este phat si am vazut pe net ceva de modare pe DVD-rom.Modelele sunt phat daca conteaza.

3 răspunsuri:
| xXAlphaXx a răspuns:

Nu mai cumpara din piata ca te fraiereste si sunt si niste cacaturi! Cine stie pe unde au mai umblat!
Mai bine te duci la Mediagalaxy, Altex, Emag sau iti iei unu la mana a doua de la cineva de incredere decat sa cumperi de la toti taranii din piata!

| xXAlphaXx a răspuns:

Zic asta deoarece daca iei un xbox second hand, ar trebui sa te lase sa-l testezi daca merge, dar in piata ma indoiesc ca poti face asta!

| fabiboy explică (pentru xXAlphaXx):

Problema nu e xboxul(am dat 150 lei pe 2 deci...) pentru ca merge perfect dar vreau sa stiudaca schimb dvd-romul de la celalalt ce era modar va fi si asta modat?