| Blondiii67 a întrebat:

Am o intrebare: Detin un Smart TV, dar nu stiu cum pot sa il folosesc. Stiu sa il folosesc doar ca pe un televizor, nu stiu cum pot accesa YouTube, Facebook,Google, etc. P.S :Televizorul este LG. Va rog sa ma ajutati! Ofer funda!

2 răspunsuri:
| Delocimportant a răspuns:

Cauta o aplitie care are legatura cu internetul, un browser, mai exact, in cadrul aplicatiilor instalate pe dispozitivul tau.

| freyjaas a răspuns:

Bună! Ai pe telecomandă butonul "SMART". Când îl apeși, se va minimiza ercanul în stânga-sus, și îți apar acolo toate aplicațiile.Succes!