| hUnTERRRRRR a întrebat:

Https://altex.ro/televizor-led-hd-80-cm-lg-32lm550bplb/c pd/LED32LM550BPLB/
Ce inseamna daca televizorul are wi-fi dar nu e smart? O sa pot intra pe google, Youtube?

1 răspuns:
| XYZ02 a răspuns:

Nu exista asa ceva, probabil este o greseala din partea magazinului Altex.
Televizorul NU este smart.
Daca vrei un Smart TV poti sa te uiti spre Horizon care au preturi ieftine(detin unul cumparat recent cu voucher rabla si satisface nevoile oricui pe functia smart, mai putin daca vrei sa folosesti HBO GO ca nu are) sau poti folosi un Android box, care transforma orice televizor in smart.