| Munteanu_Vlad_1997 a întrebat:

Buna ziua!
Am o intrebare in legatura cu telefonul meu.
Pe telefon mi se instaleaza tot felul de aplicatii cand ma conectez la WI-FI si nu mai merg jocurile cum trebuie ba chiar unele imi dau crash. Pentru a rezolva problema mi-am restartat datele la cele din fabrica dar nu a mers.
Ce as putea face pentru a reolva aceasta problema?

PS: OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Teodor_Negulescu_1992 a răspuns:

Instalează clean master

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se instaleaza automat actualizarile aplicatiilor. Daca ai cu android mergi la Magazin play si seteaza ca actualizarile sa nu se mai descarce automat.

| Munteanu_Vlad_1997 explică:

Nu mi se actualizeaza mi se instaleaza cu totul alte aplicatii.