| Mia999 a întrebat:

am o mare problema crying!
Am o tabelta :KYROS. nu o pot deschide. de fapt. imi apare "android" si asa ramane orice as face. 3, 4, 5 oricat ore as lasa tot asa ramane. ce se intampla. ofer funda

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Adică e corupt sistemul de operare android-ul, trebuie reinstalat, dus la un service și reparat.

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Du-l la garanție, a picat sistemul.

| Mia999 explică (pentru Azµre):

Pai e luata din Italia!
Si ai putea sa-mi explici ce inseamna asta..."a picat sistemul"?
Nu am habar! multumesc frumos.

| Azµre a răspuns (pentru Mia999):

Adică e corupt sistemul de operare android-ul, trebuie reinstalat, dus la un service și reparat.