| Mishelle060612 a întrebat:

Hei TPU am tabelta cu android,Nexus 7, nu pot trimite muzica,am incercat sa tin apasat pe fisier dar nu apare nici partajare,nimic, help?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

A, vezi ca ai nevoie de un file manager!
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rhmsoft.fm
Inceaerca folosind asta. Trebuie sa mearga. Tii apasat pe fisier, share, bluetooth si de acolo te descurci.

| Soryn2244 a răspuns:

Vezi ca ai jos la butoanele tactiel un buton cu 3 sau 3 lini_
--
-- in jos dai pe ala si iti apare sau poate tableta nu este dotata cu via sau bluethoot

| Police123 a răspuns:

Verifica daca tableta are bloototh (intelegi tu, daca am scris gresit happy )