| Momentsfromswitzerland a întrebat:

Bună ziua. Am o nelămurire, am încărcat un video pe Youtube unde scrie asa : Revendicare Content ID asupra videoclipului nu afectează canalul.Nu este un avertisment privind drepturile de autor. Eu nu mai înțeleg nimic este sau nu este

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Genul ăla de avertisment nu afectează videoclipurile, însă afectează monetizarea clipului.
Adică banii pe care i-ai putea scoate din clip, se duc către cei cu drepturi de autor.

Răspuns utilizator avertizat