Întrebare recomandată | Julia1188 a întrebat:

Am o problema cu Bitdefender. De aseara nu isi mai face update. Imi da eroare -1011. Probleme cu internetul nu am, din contra, semnalul este foarte bun. Nu stiu ce sa ii fac ca sa isi faca update-ul in mod corect ca pana ieri. Ati intampinat vreodata aceasta eroare cei care folositi Bitdefender? Cum ati rezolvat? Multumesc!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Din prima cautare pe Google:
https://www.bitdefender.com/......-2004.html

| Julia1188 explică (pentru Bula):

Am cautat si eu pe google. Stiu in mare cauzele erorii, doar ca eu nu am nici una dintre acele probleme. De aceea tind sa cred ca e din sistemul lor. Ma interesa daca cineva s-a mai confruntat cu asa ceva si cum s-a rezolvat...

| Bula a răspuns (pentru Julia1188):

Suna-le telefonic sau scrie-le e-mail, detailat.

| Wr3nch a răspuns:

Verifica sa nu fie restrictionat din firewall.