| KerryL a întrebat:

am o problema vreau sa-mi schimb numele la facebook si vreau sa pun un nume care incepe asa cu O` si nu ma lasa sa pun din cauza la acest semn ` cum pot sa fac? multumesc...

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Numai pui semnul, nu se acceptă happy

| LineGuide a răspuns:

Facebook promoveaza in continuare ca numele de utilizator sa fie cel real, si nu vreo inventie de ultima generatie.Deci precum orice nume e format numai din litere(mari si mici, diacritice sau altele), nu poti sa te abati de la principiile lor.Deci nu, nu poti face nimic in legatura cu asta.
Mult noroc!

| RCristofor a răspuns:

Salut,din pacate nu poti, deoarece facebook doreste ca numele sa fie cat mai real, de asta a si intezis aceste semne. Sper ca ti-am fost de ajutor, funda te rog.

| 456deea a răspuns:

Nu mai pune semnul pe facebook nu e permis

| KerryL explică:

Am rezolvat dupa alt pc.Multumesc pentru sfaturi!