| Deeabvb a întrebat:

happy Am si eu o problema. Vreau sa imi schimb numele pe Facebook, dar deja am folosit 3 nume si nu ma lasa decat sa aleg unul dintre ele, dar nu imi mai plac, vreau ceva nou. Cum pot sa fac sa il schimb? Va rog frumos, ajutati-ma. sad

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Deocamdata nu poti.

| Deeabvb explică (pentru CautNume):

Da dă ce? laughing

| CautNume a răspuns (pentru Deeabvb):

Nu stiu, nu eu am facut regulile.Cred ca singura sansa e sa-ti faci un cont nou.

| Deeabvb explică:

Faza e că îmi apare aşa de vreun an şi tot nu pot schimba. Sunt disperată, vreau un nickname nou. sad