| petty1994 a întrebat:

Am o tableta MyAudio,tableta este adusa din Republica Ceha, dupa neinumarate formatari facute de tatal meu dupa ureche, imi apare ca androidul are o problema.Am incercat combinatia de taste Lock+Volume Down,dar cand ii dau formatare tableta se opreste si se deschide iar in meniul de formatare, ma poate ajuta cineva? Dau funda

1 răspuns:
| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Vezi poate ai optiunea de ai iesi. sau daca nu duo la unu care pune softuri ca cred ca softul e pa