| BastonAndra a întrebat:

Bună ziua.Am și eu o întrebare: Dacă vorbeam cu o persoană pe Snap și deodată îmi apărea sus că trebuie să o adaug la prieteni pentru a-mi vedea povestea înseamnă că m-a blocat?

2 răspunsuri:
| Gnomzy a răspuns:

Salut,

Folosesc și eu snap, dacă crezi că te-a scos de la prieteni sau te-a blocat, caut-o în listă și vezi dacă în dreptul ei este un "X" de culoare gri. Dacă este, atunci da, te-a scos de la prieteni sau te-a blocat.

| Baaamilogule a răspuns:

Dacă îți dădea block nu ii mai apare contul, așa că nu, nu cred