| irinasimion a întrebat:

Ati intampinat cumva probleme cu instagramul? Eu de mai mult de o saptamana nu mai pot accesa aplicatia. Voiam sa postez un insta-story si nu puteam asa ca am sters datele cache, dar degeaba, tor nu imi functiona, asa ca am sters toate datele... Cand am redeschis aplicatia imi aparuse ecranul alb. Am dat un restart telefonului, dar degeaba. Am reinstalat aplicatia, dar tot degeaba... Pe parcursul acestei saptamani, am reinstalat aplicatia de 7 ori si tot nu imi functioneaza. Un prieten de-al meu a intampinat aceeasi problema, dar la el problema s-a rezolvat imediat, in ziua respectiva. Ce ar trebui sa fac? Ma puteti ajuta? Oare sa nu imi functioneze si din cauza ca am sters toate datele? Fara sa imi dau seama, am devenit obsedata de aplicatia asta si aveam oameni importanti cu care vorbeam. Nu mai pot, daca ma puteti ajuta, v-as fi vesnic recunoscatoare.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand ai sters cu buna stiinta toate datele, ce dumnezeu te astepti sa mai vezi, daca le-ai sters?

| irinasimion explică (pentru Violleta2022):

Nu e prima data cand le sterg pe toate, am mai facut-o pana acum si doar a trebuit sa ma reconectez.

| Catrice a răspuns:

Intri din browser mare tragediehee hee

| Skylor a răspuns:

Probabil telefonul tau nu este compatibil cu noua actualizare de la Instagram.

| toxicidiot69 a răspuns:

Instagramul a început să facă figuri de cam 2 săptămâni? habar nu am ce se întâmplă cu aplicația dar în caz că se duce de tot. îți recomand discordul