| Aliki a întrebat:

Bună ziua!
Am trimis cuiva un mesaj pe messenger, în momentul asta (după 30 minute) e tot cerc gol cu o singura bifă dar persoana respectivă fusese online între timp(cerculeț verde) după ce am trimis mesajul și arată tot cerc gol cu o bifă. Sunt ignorata cumva?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intreaba l pe cel caruia i ai trimis mesaj, el stie daca ti a dat ignor sau nu.

| Aliki explică (pentru CristiDinBucuresti):

Tocmai asta este, as dori sa știu niște trucuri de messenger. Sa îmi dau seama singura fără chinul de a întreba pe celalalt una și alta. Din descrierea întrebării mele nu și-mi puteți răspunde concret?