| alalal a întrebat:

Am trimis cuiva pe Facebook messenger un mesaj după care m-am răzgândit și l-am șters ideea este că mesajul arata, că mesaj trimis, nu livrat(bifa albastra in cerc cu alb in interior)..credeți că totuși a ajuns să îl citeasca? nu era cv vad dar vreau să știi.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Un mesaj scris pe Messenger si cand ai dat "Enter", salut! S-a dus. Poti sa stergi ce vrei la celalalt a ajuns.

| alalal explică (pentru Salontanul):

Nu era așa de important ideea este că am mai scris altul după aceea cu același continut in mare parte...

| Adry05 a răspuns:

Da, il va primi, probabil sa nu fi avut netul activat cand l-ai trimis dar de primit tot il primeste.

| Bondarel99 a răspuns:

Pai bulina aia arata ca e pe drum...adica sigur il primeste. Ai fi avut o sansa in momentul in care aparea doar cerculetul alb nebifat.

| Irinelp a răspuns:

Un mesaj trimis si apoi sters se sterge din telefonul celui care l-a trimis dar nu si din telefonul celui care il primeste, pe acesta il poate sterge cel ce la primit din telefonul sau.

| Cannibal a răspuns:

Da, oricum îl va primo chiar dacă l-ai șters.