| anonim_4396 a întrebat:

am un Asus EEE Pc, nu stiu ce s-a intamplat, nu mai apar icoanele pe desktop, am linux, nu merge sa deschid nici un program, nici din task manager nu pot, nu-mi apare new task, aveti vreo solutie? Multumesc

3 răspunsuri:
| unicka a răspuns:

Http://event.asus.com/eeepc/t91/index.html
daca te uiti pe link-ul acela, observi ca iti trebuie xp, nu linux.
P. S. : am si eu un Asus k50ij si mi-am instalat prima oara un linux, dar nu mergea nimic cum trebuia. iar ca sa scoti linux-ul din notebook, iti trebuie timp, nu gluma! eu stiu cum, dar daca imi dai funda si imi dai add pe bonaparte53 pe mess iti spun.

| unicka a răspuns:

Mai mult ca sigur, ai un virus si antivirus pentru linux inca nu stiu sa existe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Formateazal si bagati xp