| Neagu_Andrei_1998_gNmk a întrebat:

happy
Am un laptop Acer din 2010 si vreau sa conectez un set de boxe la el. conectez mufele: nimic. Boxele sunt de prin 2005 cred si au si unitate la ele. Imi spune cineva ce pot face? :?

Răspuns Câştigător
| Frai_Sebastian_1975 a răspuns:

1. vezi daca nu e stricat portul audio la laptop. Solutie: exista placi audio externe conectate pe USB gen
http://www.shopmania.ro/q-placa-de-sunet-usb

2. verifica daca boxele merg bine pe alt pc sau daca sunt conectate la sursa de curent (unele boxe se alimenteaza din pc pe portul usb, altele de la reteaua de tensiune)