| SerjManiack a întrebat:

Am un Samsung C330K. Oare care ar fi problema de nu se aprinde? Daca scot bateria si tin apasat pe butonul de aprindere apare 2secunde ecranul de start apoi se stinge. Daca incerc cu bateria pusa nu se aprinde deloc.Care ar fi problema? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| cineva1992 a răspuns:

Softul Reinstaleazai softul da-mi pm cu idul tau si vb! Salut!

| SerjManiack explică (pentru cineva1992):

M-am gandit ca poate fi si softul. serj.deea e idul meu daca poti sa ma ajuti iti sunt recunoscator.Multumesc!

1 răspuns: