| oanaana14 a întrebat:

Am un TV LG SMART, dar am o problema cu el, nu pot difuza filme online mai mult de 10 minute maxim, deoarece se întrerupe și scrie ca nu are spațiu suficient. Stiti cum as putea sa eliberez spațiu?

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Un televizor nu poate DIFUZA filme, doar sa receptioneze.

De unde vrei sa te uiti la filmele care se blocheaza?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa i cumperi memorie sau hard extern care le conectezi in televizor prin mufele hdmi.

| sierra1 a răspuns:

"nu pot difuza filme online" - adică nu poți vedea filme online sau ce?

| oanaana14 explică (pentru sierra1):

Exact! Se întrerupe filmul, nu merge mult și dacă încerc sa îl mai pun odată, se întâmplă la fel ( îmi apare sus scris ca nu am destul spațiu pentru a continua.)

| sierra1 a răspuns (pentru oanaana14):

Pe Netflix nu face așa, corect?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uită-te în manualul de utilizare al TV-ului. Mult probabil să scrie acolo.