| Alex_Copaciu_1996 a întrebat:

am un XBOX 360. Sincer nu inteleg faza cu zgariatul dvd-urilor. Deci cum se poate zgaria? daca misc consola in timp ce ruleaza dvd-ul? eu nu prea vad chestia asta bine. adica vreau sa zic ca, cum sa misti consola ca doar nu misti brusc controllerul ca nebunu' in aer.

2 răspunsuri:
| Gabi05 a răspuns:

Nu sa inteles nimic din intrebarea ta, dqr incerc sa ghicesc ce ai intrebat.

1.Dvd-ul daca e folosit prea des incepe si zgarie cd-ul.Motivul:Cititorul dvd-urilor iese putin din clapeta lui si apasa foare tare pe disc.
2.De ce ai misca consola cand proceseaza?

| Tibi1999 a răspuns:

Eu am un ps3 si nu am probleme cu el il am de 5 ani aparoximativ si iti garantez k daca nu e xboxul la mana2 nu o sa ai problemewinking