| Todiana a întrebat:

Am Urban Tab7 iar zilele acestea, in urma unui accident, i-au cazut toate cele 3 butoane laterale( de blocare, volum, back).Din pacate, le-am pierdut. Exista vreo sansa sa gasesc undeva aceste componente de cumparat si sa repar tableta la un service? Multumesc.

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

Foarte slabe sanse, fiind no name probabil e fabricata de cosmote, deci trebuie sa gasesti un service de telefoane cu baieti de treaba care sa caute pe China...