| IulianAdrian a întrebat:

Buna ziua!
Aș dori să achiziționez un telefon la un buget cuprins între: 1000-1500 (maxim 1800 lei). De la telefon aș avea pretenția să aibă bateria mare, sa faca poze destul de ok si sa fie cat de cat de calitate, adica sa tina.
Eu am selectat cateva telefoane care mi-au atras atentia. As dori sa stiu si parerea voastra despre ele :

(1) Samsung galaxy M51
https://altex.ro/....../SMTM51BK/

(2) Samsung Galaxy A71
https://altex.ro/....../SMTA71BK/

(3) Xiaomi Poco X3 NFC
https://www.emag.ro/......D3N972MBM/

Care serie de Samsung este mai bună dintre: Seria A, Seria J sau Seria M?
Aștept si recomandarile voastre.

Va mulțumesc!

4 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Eu am găsit un model Samsung A21 mai ieftin, dar foarte fain, cameră de 48, deci face poze faine.
Nu aș da mulți bani pentru un telefon, așa până în 1.000 e suficient. Modelul care îmi place e la reducere și costă cam 650 lei (ecran 6.5, baterie 5.000, cameră foto 48).

Ultimul model (3) nu am auzit de firma asta, nu cred că mi-aș lua.

| IulianAdrian explică (pentru ancaval):

Pe ce site l-ai gasit?

| ancaval a răspuns (pentru IulianAdrian):

Unde ai intrat și tu, Altex.
Samsung Galaxy A21s. Intră și vezi modelul. E preț bun, nu merită să iei din ăla exagerat de scump.
Sau, dacă îți permiți, ia și mai scump.

| cristianwhd a răspuns:

Https://www.emag.ro/......D974N6MBM/
Salut eu iti recomand telefonul meu il folosesc constant, bateria excelenta!, pozele geniale mai ales seara, are 120hz 8gb ram, 128gb e si bun pentru jocuri, ti l recomand cu cea mai mare placere si incredere!